«Atgal
Titulinis »

Dalyviai

Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimui

„KONKURSAS – PASKATA BEI MOTYVACIJA ŽENGIANT PROFESIONALUMO LINK"

įgyti būtina registracija www.semiplius.lt   (Šiaulių rajono švietimo skyrius)

 

Konkurso tvarkaraštis

Lapkričio 9 d. (penktadienis)

09.00 val. Konkurso dalyvių registracija

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija (P. Višinskio g. 19, P. Višinskio g. 23)

09.30–14.00 val. Konkurso dalyvių perklausos

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos kamerinė salė ir amfiteatrinė auditorija

10.00–13.30 val. Kategorija A19  (kamerinė  salė, 2 aukštas)

09.30–11.30  val. Kategorija A16 (amfiteatrinė auditorija, 3 aukštas)

12.00–14.00 val. Kategorija A13 (amfiteatrinė auditorija, 3 aukštas)

14.30–17.00 val. Konkurso dalyvių perklausos

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos kamerinė salė ir amfiteatrinė auditorija

15.00–17.00 val. Kategorija  B2, B3 (amfiteatrinė auditorija, 3 aukštas)

15.00–17.00 val. Kategorija A9, B1 (kamerinė  salė, 2 aukštas)

Lapkričio 10 d. (šeštadienis)

09.00 val. Konkurso dalyvių registracija

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija (P. Višinskio g. 19, P. Višinskio g. 23)

10.00–13.00 val. Konkurso dalyvių perklausos

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos kamerinė salė

10.00–13.00 val. Kategorija  A11 (kamerinė salė, 2 aukštas)

16.00 val. Konkurso rezultatų paskelbimas

Koncertų salė „Saulė“ (Tilžės g. 140)

 

Konkurso dalyviai

 

Kategorija A9

 

АЛЕКСАНДРА  КОЧАНОВА (nedalyvavo)

Mokytoja  Синелобова Раиса

УО  Могилевская государственная гимназия – колледж искусств

АРСЕНИЙ  ДАРАНЧУК (III vieta)

Mokytoja Мазюк Ольга

ГУО „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

AUGUSTAS JACKEVIČIUS (I vieta)

Mokytoja Irena Koncevičienė

Klaipėdos rajono Priekulės muzikos mokykla

AUSTĖJA JANAUSKYTĖ (III vieta)

Mokytoja Daiva Vasauskienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

ДАРЬЯ НОСКОВА (III vieta)

Mokytoja Рыжко Елена

ГУО „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

DAVIS JERANOVIČS (III vieta)

Mokytoja Samanta Cipinska

Kekavas music school

ДЕНИС МАРКОВ (nedalyvavo)

Mokytoja Мазюк Ольга

ГУО  „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

DOMANTAS MILEVIČIUS (II vieta)

Mokytoja Silva Dumskienė

Naujosios Akmenės muzikos mokykla

ЕГОР САПЬЯН (III vieta)

Mokytoja Мазюк Ольга

ГУО  „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

EIVA PAMARNACKAITĖ (I vieta)

Mokytoja Sigutė Minkevičė

Vievio meno mokykla

ЕКАТЕРИНА ГАНИСЕВСКАЯ (III vieta)

Mokytoja Дайнович Юлия

ГУО  „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

EVITA VAITKEVIČIŪTĖ (I vieta)

Mokytoja Sigutė Minkevičė

Vievio meno mokykla

GABIJA JANAUSKYTĖ (II vieta)

Mokytoja Daiva Vasauskienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

GYTIS  TAPARAUSKAS (II vieta)

Mokytoja Reda Labanauskienė

Kauno „Vyturio“ gimnazija

IEVA  BALODE (III vieta)

Mokytoja Samanta Cipinska

Kekavas music school

IVETA VAITKEVIČIŪTĖ (II vieta)

Mokytoja Laima Jundulienė

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

MANTAS KUDŽMAUSKAS (I vieta)

Mokytoja Vaiva Bukantienė

Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla

NEDA MOTIEJŪNAITĖ (II vieta)

Mokytojas Jonas Markevičius

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

SMILTĖ KANCERYTĖ (II vieta)

Mokytoja Danguolė Jankevičienė

Šiaulių Dainų muzikos mokykla

УЛЬЯНА КРУКОВСКАЯ (III vieta)

Mokytoja Кожуx Алеся

ГУО  „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

VYKINTAS  MICKEVIČIUS (I vieta)

Mokytoja Dainora Petrikienė

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla

 

Kategorija A11

 

AIRONAS KAZLAUSKAS (I vieta)

Mokytoja Jūratė Trimailovienė

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla

AIRŪNĖ MOTIEKAITĖ

Mokytoja Vilma Skrodenienė

Joniškio Algimanto Raudoniko meno mokykla

ADRIJUS BALČIŪNAS (III vieta)

Mokytojas Fedoras Bondarevas

Privatus mokymas

ADELIJA  RAZMINAITĖ (II vieta)

Mokytoja Janina Mažonaitė

Šiaulių Dainų muzikos mokykla

ARINA RAČIKA (I vieta)

Mokytoja Samanta Cipinska

Olaines music school

AUGUSTINAS VAITKUS (I vieta)

Mokytojas Marius Laurynaitis

Kauno 1-oji muzikos mokykla

BERNARDAS ŠVARPLYS (I vieta)

Mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė

Kauno „Vyturio“ gimnazija

DANIIL   YANUTSEVICH (I vieta)

Mokytoja Boiko Olga

Grodno muzikos ir dailės mokykla Nr. 1

DOVYDAS  GRUBLYS (III vieta)

Mokytoja Meilutė Dautarienė

Kuršėnų meno mokykla, Kairių filialas

ELIJUS DANILEVIČIUS (II vieta)

Mokytoja Laima Jundulienė

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

EMILIJA  DUBRO (III vieta)

Mokytoja Irma Dešriuvienė

Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykla

EMILIS  IMŠA (II vieta)

Mokytojas Marius Laurynaitis

Kauno 1-oji muzikos mokykla

ERVIDAS BALČIŪNAS (III vieta)

Mokytojas Fedoras Bondarevas

Privatus mokymas

IEVA PALIŠKYTĖ (I vieta)

Mokytoja Marija Martinkienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

KAROLIS  RAUBA (III vieta)

Mokytoja Vitalija Ponelienė

Šiaulių 1-oji muzikos mokykla

KIPRAS  SPULGINAS (I vieta)

Mokytoja Janina Mažonaitė

Šiaulių Dainų muzikos mokykla

KRISTUPAS ŠTABOKAS (I vieta)

Mokytoja Diana Medėkšaitė- Balčiūnienė

Kauno „Vyturio“ gimnazija

MANTVYDAS  JASAS (II vieta)

Mokytojas Arūnas Šliauteris

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

MEGIJA VANAGA (II vieta)

Mokytoja Samanta Cipinska

Olaines music school

MOTIEJUS DUDNIKAS (Grand Prix)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

ROBERTAS PAKATILIUS (I vieta)

Mokytoja Vilma Skrodenienė

Joniškio Algimanto Raudoniko meno mokykla

TADAS LIUTVINAS (III vieta)

Mokytoja Nadežda Bukantas

Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykla

TADAS VASILIAUSKAS (nedalyvavo)

Mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė

Kauno „Vyturio“ gimnazija

TATSIANA DZITKO (I vieta)

Mokytoja Boiko Olga

Grodno muzikos ir dailės mokykla Nr. 1

UGNĖ GOČELKYTĖ (II vieta)

Mokytoja Zita Bružienė

Šiaulių Dainų muzikos mokykla

УЛЬЯНА  АСТАНКОВИЧ (nedalyvavo)

Mokytoja  Синелобова Раиса

УО Могилевская государственная гимназия – колледж искусств

URTĖ  ČAPLINSKAITĖ (II vieta)

Mokytoja Raimonda Bakavičienė

Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykla

 

Kategorija A13

 

ANTON  ZHYLINSKI (I vieta)

Mokytojas Pavel Zhylinski

Grodno vaikų muzikos mokykla Nr. 2

DARYA  YATSEVICH (II vieta)

Mokytoja Boiko Olga

Grodno muzikos ir dailės mokykla Nr. 1

DARJA GRJAZNOVA (II vieta)

Mokytoja Natalija Melnikovica

Limbazi music and art school

DOMANTAS SAUNORIUS (I vieta)

Mokytoja Vaiva Bukantienė

Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykla

ЭЛИНА ВЕРБИК (III vieta)

Mokytoja Силюк  Ольга

ГУО „Средняя школа №18 Гродно”

EVA  NARAUSKAITĖ (I vieta)

Mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė

Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

ESTERA  ŠIRMULYTĖ (nedalyvavo)

Mokytoja Reda Labanauskienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

FAUSTINA EGLYNAITĖ (III vieta)

Mokytoja Nijolė Daukšienė

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

ЛАРИСА  ФИЛИПЧЕНКО (nedalyvavo)

Mokytoja  Гращенко Вера

УО  Могилевская государственная гимназия – колледж искусств

MANTAS LEONARDO LIZZI (Grand Prix)

Mokytoja Nijolė Daukšienė

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

MIGLĖ DAMBRAUSKAITĖ (I vieta)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

POVILAS  PETRULIS (III vieta)

Mokytoja Raimonda Bakavičienė

Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokykla

ВЕРОНИКА МАТУШКО (nedalyvavo)

Mokytoja  Клишанец Надежда

ГУО „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

ВЛАДИМИР ГОЛЕНДУХИН (II vieta)

Mokytoja  Клишанец Надежда

ГУО „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

ŽYGIMANTAS VYŠNIAUSKAS (I vieta)

Mokytojas Andrius Beržonskis

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

 

Kategorija A16

 

GABRIELĖ  KUNICKAITĖ (II vieta)

Mokytoja Valentina Navickienė

Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos ir meno mokykla

ИЛЬЯ СИВОЛОВСКИЙ (III vieta)

Mokytoja Подоханова Марина

ГУО „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

ИРИНА КОРОГОДА (III vieta)

Mokytoja Разуваева Людмила

ГУО  „Детская музыкальная школа искусств № 1 им. Ю. В. Семеняко“ г. Гродно

KAROLINA ARBUZOVA (I vieta)

Mokytoja Anita Riesta

Ulbrokos muzikos ir meno mokykla

MANFREDAS  LAMSARGIS (III vieta)

Mokytoja Laima Jundulienė

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

MINDAUGAS SADAUSKAS (I vieta)

Mokytoja Marija Martinkienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

NOJUS RIMKUS (II vieta)

Mokytojas Jonas Markevičius

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

ORINTA LUKAUSKAITĖ (I vieta)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

ПАВЕЛ  ГОРДЕЙЧИК (I vieta)

Mokytoja Гоманчук Ирина

ГУО Вертелишковская детская школа искусств, филиал Путришки

ПОЛИНА  СИНИЦА (nedalyvavo)

Mokytoja Дорошенко Елена

УО  Могилевская государственная гимназия – колледж искусств

POVILAS NELIUPŠIS (I vieta)

Mokytojas Laimonas Salijus

Kauno 1-oji muzikos mokykla

RISTO  RAND (III vieta)

Mokytojas Andrus Ostrov

Pärnu kunstide maja

TADAS  DEMIDAVIČIUS (I vieta)

Mokytoja Reda Labanauskienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla

ВЛАДИМИР ВЫДРОВ (Grand Prix)

Mokytojas Колбасов Николай

Гомельский государственный коледж искусств им.Н.Ф. Соколовского

ВЛАДИМИР ОРОС (I vieta)

Mokytojas Василий Гамар

Дрогобичский музыкальный колледж им. В. Барвинского

 

Kategorija A19

 

ALIAKSANDR VALOSHKIN (nedalyvavo)

Mokytojas Kukolovich Vladimir

Grodno State Musical College

ANNA SAYKOVSKAYA (I vieta)

Mokytojas Kukolovich Vladimir

Grodno State Musical College

ARNAS ŠIMAITIS (II vieta)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

DARYA SHPAK (II vieta)

Mokytoja Kukolovich Natali

Grodno State Musical College

DIANA POMAZ (II vieta)

Mokytojas Kukolovich Vladimir

Grodno State Musical College

GERMANAS  MANZUROVAS (II vieta)

Mokytojas Laimonas Salijus

Kauno Juozo Gruodžio konservatorija

HELARI  TEHVER (III vieta)

Mokytojas Valdo Värk

Abja Muusikakool

ИВАН СУМАРУК (I vieta)

Mokytojas  Олексив Ярослав

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко

КАТЕРИНА ЧЕРНЯГ (II vieta)

Mokytoja  Галина Олексив

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко

НАДЕЖДА  ДОВГАНЮК (I vieta)

Mokytojas  Олексив Ярослав

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко

НАТАЛЬЯ МЕЛЬНИКОВА (II vieta)

Mokytojas Трацевский Александр

Гомельский государственный коледж искусств им.Н.Ф. Соколовского

ПАВЛО ГИЛЬЧЕНКО (Grand Prix)

Mokytojas  Олексив Ярослав

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко

РОМАН ДЫДЫК (III vieta)

Mokytojas Душный Андрей

Дрогобичский государственный педагогический уневерситет им. И. Франко

ТАТЬЯНА КОЛОМИЕЦ (II vieta)

Mokytojas  Богдан Гуран

Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко

 

Kategorija B1

 

Kamerinis ansamblis: MEDEINA JANAUSKYTĖ ir AUSTĖJA JANAUSKYTĖ (I vieta)

Mokytojos Rimantė Storožišinienė, Daiva Vasauskienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

 

Kategorija B2

 

Akordeonų duetas:  DEIVIDAS SAJIETA ir GUSTĖ TUMASONYTĖ (I vieta)

Mokytoja Sigutė Minkevičė

Vievio meno mokykla

Akordeonų duetas: MANTAS LEONARDO LIZZI ir GABRIELĖ KUNICKAITĖ (I vieta)

Mokytoja Nijolė Daukšienė

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

Akordeonų duetas: MIGLĖ DAMBRAUSKAITĖ  ir  MOTIEJUS DUDNIKAS (Grand Prix)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

Kamerinis ansamblis: DOMAS  JUREVIČIUS, EVA  BALTRŪNAITĖ, IEVA  ORINTAITĖ

(I vieta), Mokytojos Ala Fetingienė, Inga Ūsienė

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

 

Kategorija B3

 

Kamerinis ansamblis: JUDITA ČIBIRAITĖ ir JAUNIUS ČIBIRAS (Grand Prix)

Mokytojos Elena Berezina, E. Stuokaitė

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla

Kamerinis ansamblis: BEATRIČĖ LIUTKUTĖ ir ORINTA BENDZEVIČIŪTĖ (I vieta)

Mokytojos Daiva Vasauskienė, Marytė Minčiūnienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

Kamerinis ansamblis: HELARI  TEHVER, KULDAR  KASK, MERILI  KASK, KARMEN  KASK

(I vieta), Mokytojas Valdo Värk

Abja muzikos mokykla

Akordeonų kvintetas: ARNAS ŠIMAITIS, BEATRIČĖ LIUTKUTĖ, ROMENA MIKALKĖNAITĖ, MIGLĖ KUKUTYTĖ, ORINTA LUKAUSKAITĖ (II vieta)

Mokytoja Marytė Markevičienė

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija