«Atgal
Titulinis »

Rezultatai

XII tarptautinio festivalio-konkurso

„Linksmasis akordeonas“

GRAND PRIX laureatai

KATEGORIJA  A9

 

KATEGORIJA A11

MOTIEJUS  DUDNIKAS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija,

mokytoja M. Markevičienė

AUSTĖJA JANAUSKYTĖ, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija,

mokytoja D. Vasauskienė 

                                                

KATEGORIJA A13

MANTAS LEONARDO LIZZI, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla,

mokytoja N. Daukšienė  

                                                           

KATEGORIJA A16

ВЛАДИМИР ВЫДРОВ, Гомельский государственный коледж искусств им.Н.Ф. Соколовского, mokytojas Колбасов Николай

 

KATEGORIJA A19

ПАВЛО ГИЛЬЧЕНКО, Львовская национальная музыкальная академия им. Н. Лысенко,

mokytojas  Олексив Ярослав

 

KATEGORIJA B1

 

KATEGORIJA B2

Akordeonų duetas: MIGLĖ DAMBRAUSKAITĖ  ir  MOTIEJUS DUDNIKAS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja M. Markevičienė 

                                                                                                                              

KATEGORIJA B3

Kamerinis ansamblis: JUDITA ČIBIRAITĖ ir JAUNIUS ČIBIRAS,

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, mokytojos E. Berezina, E.Stuokaitė

                                                                                                                                                                         

 

 

XI tarptautinio festivalio-konkurso

„Linksmasis akordeonas“

GRAND PRIX laureatai

 

KATEGORIJA A1

MOTIEJUS  DUDNIKAS, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija,

mokytoja M. Markevičienė               

DANIIL  JANUCEVICH, Grodno J. V. Semeniako vaikų muzikos mokykla,

mokytoja Olga Bojko

 

KATEGORIJA A2                                                                                                                    

MANTAS  LEONARDO  LIZZI, Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla,

mokytoja N. Daukšienė 

JONAS  VOZBUTAS, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla,

mokytoja V. Mikalauskienė

 

KATEGORIJA  A3                                                                                                                  

DARIUS  GUSTAITIS, Garliavos meno mokykla, mokytoja L. Zalepūgienė

 

KATEGORIJA  A4

VLADIMIR  VYDROV, Gomelio 2-oji vaikų menų mokykla, mokytojas  A. Ruckij

 

KATEGORIJA A5

SERGEJ  VDOVICHENKOV, Gomelio N. Sokolovskio menų koledžas, mokytojas N. Kolbasov

 

KATEGORIJA  A6                                                                                                             

ALEKSANDR  EMELJANENKO, Gomelio N. Sokolovskio menų koledžas,

mokytojas N. Kolbasov                                        

SCHUR  PETRO, Drohobyčių V. Barvinskio muzikos koledžas,

mokytojas V. Chumak

 

KATEGORIJA B1

DUO:  MOTIEJUS DUDNIKAS, MIGLĖ DAMBRAUSKAITĖ

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja M. Markevičienė

 

KATEGORIJA B2

DUO:  JONAS VOZBUTAS, VILIUS MAŽEIKA, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla, mokytoja V. Mikalauskienė                            

KVINTETAS: MANTAS LUKAUSKAS, AISTĖ NORBUTAITĖ, VAIDA BAIKAUSKYTĖ, IGNAS BRUVERIS

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, mokytoja M. Markevičienė

 

X tarptautinio festivalio-konkurso

„Linksmasis akordeonas“

Grand Prix laureatai

 

KATEGORIJA  A1

Mantas Leonardo Lizzi (Lietuva), mokytoja Nijolė Daukšienė

 

KATEGORIJA  A3

Mantas Lukoševičius (Lietuva), mokytojas Marius Laurynaitis

 

KATEGORIJA  A4

Kiryl Yeramiaichuk (Baltarusija), mokytojas Маliarov Aliaksandr

Vilius Mažeika, mokytoja Vaida Mikalauskienė

 

KATEGORIJA  A5

Valery Shevchik (Baltarusija), mokytoja Kukolovich Natalya

 

KATEGORIJA  B1

Ernestas Čižas ir Rūta Jukavičiūtė (Lietuva), mokytoja Sigutė Gervienė

 

KATEGORIJA  B2

Jelena Nitecka ir Jelena Kalšina (Latvija), mokytoja Tatjana Saratova

 

IX tarptautinio festivalio-konkurso

„Linksmasis akordeonas“ 

Grand Prix laureatai 

 

KATEGORIJA  A

Mareks Vitinš, mokytojas Viktors Nikandrovs (Limbažu muzikos mokykla)

 

KATEGORIJA B

Kiril Jeromeičiuk, mokytojas Aleksandr Maliarov (Gomelio valstybinis Sokolovskio vardo muzikos koledžas)

Vilius Mažeika, mokytoja Vaida Mikalauskienė (VĮ Akordeono mokykla „Domisolė“)

 

KATEGORIJA C

Eglė Bartkevičiūtė, mokytoja Marytė Markevičienė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykla)

 

KATEGORIJA D

Greta Kvedaraitė, mokytoja Marija Martinkienė (Kauno 1-oji muzikos mokykla)

Anna Orlova, mokytojas Nikolaj Kolbasov (Gomelio valstybinis Sokolovskio vardo muzikos koledžas)